Farmasi dünya çağında satış ortakları olan çok yönlü satış teknikleriyle birlikte hem üyelerine % 30’a varan indirimler hemde mevcut olan üyeler için para kazanma imkanı sunmaktadır.

5 Kıtada 132 Ülkeye ihracat yaparak 360 milyon insana ulaşmaktayız. 2.000 den fazla ürün barındıran, Farmasi Kozmetik %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Çok iyi planlanmış ve çok kazandıran bu sistemin içinde sizler, Planlı ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limiti olmadığını göreceksiniz.

Farmasi Network Marketing ‘de başarılı olmak isteyen kişilerin öncelikle şunu bilmesi gerekir; bu işte her kesimden insan başarıya ulaşabilir. Yani evli olan da başarabilir, olmayan da… Genç olan da başarabilir, olmayan da… Eğitimli olan da başarabilir, olmayan da…

Farmasi Network sektöründe başarı tahsilinize, yaşınıza, medeni ve maddi durumunuza, bilgi ve tecrübenize değil, bu işi başarmaya duyduğunuz isteğe bağlıdır. Tabii ki istekten kastımız sadece istemek değildir. Çünkü hiç bir şey, sadece siz istediniz diye gerçekleşmez. İstemek, istiyorum demek değil, harekete geçmektir.

Bu nedenle başarma isteğinin yanı sıra, başarmak için yapmanız gerekenleri de iyi bilmeli ve bunları mümkün olan en iyi şekilde yapmalısınız.

Network Marketing’de Başarılı Olmanın Sırları

Eğer Network Marketing sektöründe başarılı olmak istiyor ve başarıya ulaşmak için yapmanız gerekenleri bilmek istiyorsanız, aşağıdaki  maddeler size bu konuda yardımcı olacaktır.

[]
1 Step 1
Farmasi Üyelik Formu
Adı Soyadı
Telefon
Şehir
Previous
Next

FARMASİ HEDEFİNİZ

Bu işte başarı için olmazsa olmazlardan biri ve hatta en önemlisi Hedef’tir. Eğer içinizi yakan, geceleri sizi uyutmayan bir hedefiniz yoksa bu işi tutkuyla yapamaz ve bir müddet sonra da Network Marketing yolculuğunuzu sonlandırmak zorunda kalırsınız. Hedefler sizi motive eder, koşullar ne olursa olsun sizi harekete geçirir. Ayrıca hedefleriniz ne kadar belirgin ise, onu gerçekleştirme isteğiniz de bir o kadar fazla olur.

FARMASİ MÜCADELE RUHU

Mücadele ruhu, ikinci olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple ” Başaramazsan değil, pes edersen yenilirsin.” sözünü asla unutmayın. Şartlar ne kadar kötü olursa olsun, yılmadan yolunuza devam etmenizi sağlar. Pes etmenizi önler. “Yolumuzdaki engeller, bizim o yolda yürümeye ne kadar istekli olduğumuzu ölçmek için vardır.” Eğer hiç bir şey bizi yolumuzdan alıkoyamıyorsa, bu da hedefimize adım adım yaklaştığımız anlamına gelir. Unutmayın ” Kaybetmekten yılmayan, kazanmanın eşiğindedir.”

FARMASİ KAZANCINIZI GELİŞTİRİN

Bir işle ilgili ne kadar bilgi sahibi olursanız, o işi daha iyi bir şekilde yaparsınız. İşi iyi yaparsanız, kendinize olan güveniniz de artar. Yaptığınız iş ne olursa olsun, hep en iyisi olmaya çalışın. En iyi olma isteği, sizi kendinizi geliştirmeye sevk edecektir. Kendinizi geliştirme sürecinde daima kendinizle yarışın. ” Başkalarından üstün olmamız önemli değildir. Asıl önemli olan dünkü halimizden üstün olmamızdır.”

OLAYLARA POZİTİF BAKIN

Her türlü olumsuz düşünceden uzak durun. Şunu unutmayın ki, olumsuz düşünerek hiç bir şeyi yoluna sokamazsınız. Aksine her şey daha da kötüye gider. Ama olumlu düşünürseniz kendinizi iyi hissedersiniz. Kendinizi iyi hissederseniz de üstesinden gelemeyeceğiniz iş yoktur. Yıkıcı değil, yapıcı olun. Denemeleriniz istediğiniz gibi sonuçlanmadığında, bu sizi olumsuzluğa sevk etmesin. Tam bu aşamada, Thomas EDISON’un ampulü icat etme sürecindeki düşünce şeklini örnek alabilirsiniz. EDISON, ampulü icat etmeden önce
yaptığı yüzlerce denemenin hepsinde başarısız olmuştur.