home-banner2-1.jpg
[]
1 Step 1
Farmasi Üyelik Formu
Adı Soyadı
Telefon
Şehir
Previous
Next

Kişisel Satış Karı

Sadece Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli  Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin Sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile  anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile Siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz. Farmasi Danışmanı olmanızın avantajları:

• Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm ve binlerce ürün çeşidi

• 7’den 70’e her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesi

• Eleman çalıştırmak, kira ödemek, depo açmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi maliyet taşımamak

• Farmasi Danışmanı olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %30 indirimli satın almak

• %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamak

Alt Danışman

Burada Siz kendinize bağlı Danışmanlar olduğunu varsayalım. Bu Danışmanların altında oluşan satış ciroları ise örnekteki gibi olduğunda, Siz toplamda 20.000 TL ciro oluşturup %22 seviyesine gelmiş  olursunuz. Farmasi Pazarlama Sisteminin temeli her çalışan Danışmana yapmış olduğu satış hacmi oranında prim ödemesidir. Siz  sponsor olarak da kendi seviyenizi ne kadar yukarı çıkarırsanız o kadar çok fark primi kazanırsınız. Bu şekilde aşağıdan yukarıya adaletli bir dağılım yapılmış olur.

Bu şekilde sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak ve  yaptığınız satış cirosu oranında geliriniz artacaktır.Grup satış primini örnekle anlatacak olursak;

Kazanç Planı

Şimdi oluşturduğunuz  ciro için hak ettiğiniz primi hesaplayalım:

• %3 Kolunuzdan  %22-%3 = %19 Prim hak eder, tüm cirosundan  %19

• %6 Kolunuzdan  %22-%6 = %16 Prim hak eder, tüm cirosundan  %16

• %9 Kolunuzdan  %22-%9= %13 Prim hak eder, tüm cirosundan  %13

• %12 Kolunuzdan  %22-%12= %10 Prim hak eder, tüm cirosundan  %10

• %15 Kolunuzdan  %22-%15 = %7 Prim hak eder, tüm cirosundan  %7

• %18 Kolunuzdan  %22-%18 = %4 Prim hak eder, tüm cirosundan  %4

Ek Satış Primi kazanırsınız.

 

Ne kadar kolunuz varsa o oranda kazancınız artacaktır. Dolayısıyla sınırsız bir kazanç sistemi anlamına gelmektedir.

Size bağlı bu kolların seviyeleri yükseldiğinde sizin için Direktörlük primleri devreye girer. Esas amaç bu kollarımızın her birini %22 seviyesine ulaşmalarını sağlamaktır. Çünkü o zaman çok daha büyük kazanç imkanları devreye girecektir. Şimdi Farmasi Direktörlük Primini inceleyelim.

Direktörlük Primi

Farmasi Direktörü olmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı maddi ve manevi olarak hissedeceksiniz. Farmasi kariyer basamaklarının birincisi olan  %22 Müdür adı verilen  seviyeye  ulaşmaktır.

Toplam satış cironuzu 20.000 TL yaptığınızda artık %22 Müdür seviyesine ulaşır ve alt ekibinizden alacağınız satış priminiz  %22 yüzdeliğe göre hesaplanır. Bundan sonraki hedefiniz ise size bağlı  %22 seviyesine ulaşacak Müdür Danışmanlar çıkartmaktır. Direktörlük Primi için size bağlı direkt kolunuz dışında 6000 TL fark cirosu şartı aranır.

Size bağlı her Danışmanınızı bir üst seviyeye çıkması için motive eder ve bilgilendirirseniz, aylık kazancınız sürekli büyüyerek devam eder.Farmasi işinize  vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmez.Size bağlı Satış Müdürlerinizin her ay yaptıkları satış cirosundan %3 ile %1 arasında Direktörlük primi adını verdiğimiz ek bir gelir elde edersiniz. Doğrudan Satış sistemi ile satış yapan firmaları ile Farmasinin en önemli farkı bu prim sisteminde dördünce derinliğe kadar ve yüksek oranda prim vermesidir. Ayrıca Direktörlük primi Müdür seviyesine ulaşmadan Lider kollarınızdan size her ay düzenli Direktörlük primi ödemek esasına göre kurulmuştur.Ne kadar çok Müdür kadronuz varsa o oranda geliriniz yükselerek artmaya devam edecektir.Bunu imece adını verebileceğimiz bir satış zinciri şeklinde tanımlayabiliriz. Her Danışmanınızı en kısa sürede Müdür  olarak yetiştirerek gelirinizi, ikiye katlayabilirsiniz. Bu gelirinizi miras bırakabilirsiniz.

Detaylar İçin Tıklayın.

Şimdi, geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın. Farmasi için vereceğiniz emek, hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde etmiş olduğunuz gelir  kesinlikle  süreklidir. Farmasi Sisteminde liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini ek liderlik kazançları almaktadır. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapmasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde Farmasi ürün kataloğundan yapsalar bile bu sizin için çok ciddi ve sürekli bir gelir anlamına gelmektedir.