Farmasi Kayıt ve Farmasi Üyelik sistemine hoş geldiniz. Farmasi’nin Helal Sertifikası almış olan ürünlerine ulaşmak bir tıkla parmağınızın ucunda! Farmasi Online Kayıt sayfasına girerek formu doldurun ve en kısa zamanda sizleri arayıp detaylı bir şekilde bilgilendirerek, sorularınızı cevaplayalım.

Farmasi Kayıt Formu ‘nu doldurup üyeliğiniz gerçekleştikten sonra ürünlerinizi direkt olarak, fabrika fiyatına ve %30 indirimli olarak Farmasi Kozmetik Ürünlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca Kat Kat Kazan ve Hoş Geldiniz kampanyalarından faydalanarak birbirinden güzel  hediyeler kazanabilirsiniz. Farmasi Danışmanı olduğunuz takdirde etrafınızdaki insanlara satış yaparak %30 satış karı elde edebilirsiniz. Teklif Bizden Takdir Sizden!

[]
1 Step 1
Farmasi Üyelik Formu
Adı Soyadı
Telefon
Şehir
Previous
Next

Farmasi Danışmanı olduğunuzda; Farmasi‘nin sınırsız kazançlarından yararlanabilir ve kariyer sahibi olabilirsiniz. Etrafınızdaki tüm sevdiklerinizi Farmasi Danışmanı yaparak birlikte kazanın.

Tercih sizin!

Farmasi Danışmanı olarak ister kişisel ihtiyaçlarınızı %30 fabrika fiyatına indirimli satın alın, ister satış yaparak para kazanmanın keyfine varın. Tercih sizin! Sistemimiz üzerinden Farmasi Kayıt Formu’nu doldurduktan sonra sizlerle kısa süre içerisinde iletişime geçiyoruz. Bilgileriniz alındıktan sonra üyeliğiniz onaylanarak telefon numaranıza gelen şifreyle anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.

Farmasi Danışmanı olarak hayallerinize ulaşmanız artık çok kolay! Farmasi üyesi olun; bulunduğunuz şehrin lideri olup ekiplerinizi birlikte büyütüp, birlikte kazanalım…

Farmasi Online Kayıt Sayfası’na girerek kayıt formunu doldurunuz ve ürünlerimizi ister %30 indirimli alma şansı yakalayın, isterseniz %30 satış karı elde edebilirsiniz. Farmasi‘nin tüm kampanyalarından siz de faydalanabilirsiniz.

Farmasi Online Kayıt Sayfası’na girip üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra; bu işi çevrenizdekilere tavsiye ederek yapmış olduğunuz kayıtların satışlarından %3’ten başlayıp %22′ye varan pirimler kazanabilirsiniz. Ay içerisinde yapmış olduğunuz ekip satışlarından gelecek olan primleriniz her ayın 20‘sinde sizin hesabınıza yatırılır. Sizin ve ekibinizin satışları arttığında cep telefonu, tablet, şirket otomobili, yurt içi ve yurt dışı tatili gibi fırsatları yakalayabilirisiniz. Siz de bu imkanlardan yararlanıp, yüksek kazanç ve hayat standartları elde edin. Hayelleriniz sizin çalışmanızla bire bir orantılıdır. Herşey sizin elinizde!

Farmasi Online Kayıt sayfası https://www.farmasi.web.tr/farmasi-kayit-ol/ adresine girerek kayıt formunu siz doldurun, kataloğunuzu biz gönderelim. Farmasi ailesinin en güçlü ekibine katılın ekiplerinizi birlikte büyütüp, birlikte kazanalım, birlikte hayallerimizin sınırlarını aşalım..